الهان عمر: ترامپ؛ نمی توانی ما را از ورود به کنگره منع کنی

۲۸ اسفند ۱۳۹۷

نماینده مسلمان کنگره آمریکا در واکنش به موضع‌گیری رئیس‌جمهوری کشورش علیه خود اعلام کرد: ترامپ؛ نمی‌توانی ما را از ورود به کنگره منع کنی.

«الهان عمر» نماینده مسلمان کنگره آمریکا در پیامی توئیتری در واکنش به توییت اخیر دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا نوشت: من واقعاً متأسفم آقای دونالد ترامپ. جدی می‌گویم؛ شما نمی‌توانید مسلمانان را از ورود به کنگره منع کنید!

واکنش عضو مسلمان مجلس نمایندگان آمریکا پس از آن مطرح شد که رئیس‌جمهوری آمریکا پیشتر اعلام کرده بود: قاضی «جنین پیرو» (Jeanine Pirro) را بازگردانید. دموکرات چپ افراطی همراه با شریک مورد علاقه‌اش، یعنی رسانه‌های جعلی، از هر حقه‌ای استفاده می‌کند تا اکثریت را در کشور ما ساکت کند. آن‌ها جنگی همه‌جانبه علیه مجریان فاکس نیوز که دارند فوق‌العاده عمل می‌کنند، راه انداخته‌اند. فاکس باید قوی باشد و با قدرت مبارزه کند. به جنگ برای کشورمان ادامه بده. بازنده‌ها می‌خواهند آنچه را داری از تو بگیرند، آن را به آن‌ها نده. قوی باشی پیشرفت می‌کنی، ضعیف باشی، می‌میری. درست بمان.

گفتی است، «جنین پیرو» که زمانی هم قاضی و سیاستمدار جمهوریخواه بود، هفته گذشته در برنامه‌ای مدعی شد که «الهان عمر» نماینده مسلمان کنگره آمریکا به دلیل داشتن حجاب قانون اساسی آمریکا را نقض کرده است؛ موضوعی که باعث حمایت ترامپ از وی و نیز تمجید و تعریف از شبکه مورد علاقه خود یعنی فاکس نیوز شد.

دیدگاهتان را بنویسید