آیت الله فلاحتی؛

رعایت حریم اشخاص در معماری

۲۶ فروردین ۱۳۹۸

 آیت الله فلاحتی بیان اینکه اجری طرح هادی رونق اقتصادی روستا را فراهم کرده است گفت: در ساخت و سازها فرهنگ بومی و محلی مورد توجه قرار گیرد.

آیت الله رسول فلاحتی» در دیدار با مدیرکل و معاونان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان به مناسبت چهلمین سالروز فرمان حساب ۱۰۰ امام(ره) اظهار کرد: بنیاد مسکن کمک‌های شایانی به محرومین جامعه داشته است.

نماینده ولی فقیه در گیلان به اجرای طرح هادی در روستاها توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: طرح هادی در جانمایی زمین‌های روستایی بسیار تاثیرگذار بوده و این امر در توانمندی رونق اقتصادی بسیار حائز اهمیت است.

امام جمعه رشت  تصریح کرد: بنیاد مسکن در حوادث غیرمترقبه خوش درخشیده است.

آیت الله فلاحتی احداث با بیان اینکه بناهای مستحکم توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای محرومان به ویژه در روستاها مورد توجه قرار گیرد افزود: یکی از مشکلات ساختمان‌ها در سیل اخیر عدم کیفیت ساخت و سازها بود.

نماینده ولی فقیه در گیلان خاطرنشان کرد: فرهنگ بومی مناطق در ساخت و سازها مورد توجه قرار گیرد رعایت عفاف و حجاب در ساخت و سازها باید مد نظر متولیان امر باشد.

آیت الله فلاحتی با تاکید براینکه فکر ایرانی دارای خلاقیت است بیان کرد: از مهندسان خبره برای ساخت و سازها بهره گرفته شود.

آیت الله فلاحتی، اظهار کرد: توجه به فرهنگ بومی در اجرای طرح‌های روستایی باید مد نظر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرارگیرد.

منبع: شبستان

پاسخی بگذارید