نمایشگاه عفاف و حجاب باعث افزایش میل مردم به حجاب شده است!

۱۲ خرداد ۱۳۹۸

به گزارش ایرنا دبیر هفدهمین نمایشگاه عفاف و حجاب با اشاره به استقبال مردم از این نمایشگاه، گفت: هر روز شاهد بازدید هزاران نفر از این رویداد ملی هستیم که در ترویج پوشش اسلامی موفق بوده است.

اصغر زیلایی با اشاره به اینکه صددرصد محصولات ارائه شده در نمایشگاه عفاف و حجاب به جز چادر مشکی، ایرانی هستند، افزود: در ماه‎های اخیر تسهیلات فوری برای صدور مجوز برای خانه های مد عفاف و حجاب (مزون‌ها) افزایش یافته است و ظرف یک هفته پس از بازدید، این مجوز برای فعالان عرصه عفاف و حجاب صادر می شود.

وی ادامه داد: تنوع یکی از ویژگی های این دوره از نمایشگاه محسوب می شود که می تواند امکان انتخاب بیشتری را به مخاطبان برای حضور در این نمایشگاه دهد.

دبیر اجرایی هفدهمین نمایشگاه عفاف و حجاب افزود: تمام محصولات عرضه شده در این نمایشگاه به غیر از چادر مشکی تولید داخل است و بیشترین فروش را روسری‌های تولید داخل در آن به خود اختصاص داده است. مانتوی بزرگ‌سال و مانتوی نوجوان هم رتبه‌های بعدی را در عرصه بیشترین فروش به خود اختصاص داده‌اند.

وی تصریح کرد: کیفیت بالای محصولات ارائه شده در این رویداد، زمینه بهره‎مندی تعداد بیشتری از جوانان را از پوشش اسلامی و حجاب فراهم می آورد و می تواند به شکل عملی و به دور از شعارزدگی، جوانان را در مسیر استفاده از گوهر حجاب قرار دهد.

این نمایشگاه که از ۲۱ اردیبهشت ماه کار خود را با ۵۰ غرفه در بوستان آب و آتش آغاز کرده تا ۱۴ خرداد ماه از ساعت ۱۸ تا یک بامداد برپا است و علاقه‌مندان می‌توانند محصولات مورد نیاز خود شامل از چادر، مانتو، ملزومات حجاب و لباس کودک و آقایان را از این نمایشگاه تهیه کنند.

نمایشگاه عفاف و حجاب این روزها در حالی در بوستان آب و آتش در حال برگزاری است که  طرح تعویض چادر نماز و چادر مشکی کهنه با نو توانسته رضایت مخاطبان را در پی داشته باشد، این چادرها با پرداخت وجه تخفیف‌دار در حال اجرا است که این طرح نیز با استقبال مردم مواجه شده است.

این در حالی است که در سال‌های اخیر طرح ملی نذر چادر با ارائه تخفیفی چشمگیر ، زمینه بهره مندی بانوان کشورمان را از چادرهای نو با دوخت ایرانی و پارچه ایرانی فراهم می سازد و البته هنوز هم چادرهای مشکی صرفا هنوز با پارچه وارداتی عرضه می شود.

 

 

 

پاسخی بگذارید