کوتاه آمدن در برابر حجاب قانونی به حقوق عمومی لطمه می زند!

۲۴ تیر ۱۳۹۸

به گزارش مهر،حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی عصر یکشنبه در اجتماع بزرگ دختران انقلاب در گرگان اظهار کرد: امروزه بحث حجاب یک مسأله شخصی نیست زیرا حجاب و عفاف میدان نبرد استکبار جهانی واقع شده است.

وی با مقایسه نگاه به زن در دو تفکر انقلابی و ابزارگونه گفت: زن در نگاه اسلام تربیت کننده نسل ایثارگر و انقلابی است و طبق گفته امام (ره) اگر زنان در انقلاب نبودن انقلاب پیروز نمی‌شد.

حاجی صادقی ادامه داد: بنابراین با توجه به اینکه امروز استکبار جهانی نقشه دیگری برای ضربه زدن به انقلاب پیش گرفته و دشمن می‌خواهد یکی از نقاط قوت ما را به ضعف تبدیل کند، توجه به مقوله حجاب بیش از پیش ضروری است.

وی گفت: کسانی که بی‌بند و باری را ترویج کرده دلسوز بانوان نیستند بلکه می‌خواهند با ایجاد غفلت زنان را وسیله شهوت خود قرار داده و امنیت را از جامعه بگیرند.

حاجی صادقی بیان کرد: دشمن سعی می کند حجاب را به عنوان ابزاری مقابل انقلاب قرار داده تا جوانان ما را اغفال کند.

وی با تأکید بر اینکه با روحیه جهادی مقابل این دسیسه می ایستیم، از همه خواست تا در دفاع از حجاب وارد صحنه عمل شوند.

حاجی صادقی با اشاره به اینکه کوتاه آمدن در برابر بی‌حجابی ضربه زدن به حقوق عمومی است، تصریح کرد: تقوا و جهاد و علم هم برای زن و هم برای مرد است و همه باید به این موضوعات توجه ویژه داشته باشیم.

وی افزود: در گلستان گروه‌های جهادی امر به معروف فعال بوده و باید سایر مسئولان هم همت کنند تا رنگ شهر همیشه دینی باقی بماند.

پاسخی بگذارید