تدریس کتاب مروج همجنسگرایی در دانشگاه های روانپزشکی+تصویر

این است حاصل علوم انسانی غیرالهی که به نام علم امر نا مشروع را مقبول جلوه می‌دهد وهمجنس بازی که موجب برهم خوردن نظام زوجیت، نظام رحامت و فساد و هلاکت حرث و نسل است و حاصلش چیزی جز فساد فی‌الارض و فروپاشی تمدن‌ها نیست امری انسانی و نوعی سبک زندگی متفاوت جلوه می دهد...
۰۸ شهریور ۱۳۹۸

 

 

 

چهارهزار سال قبل قوم لوط مرتکب گناهی شدند که عذاب آن‌ها شد باران سجیل و زیرو روشدن تمام شهرشان. گناهی که تا به امروز در شریعت اسلام گناهی کبیره تلقی شده و در قانون جرم انگاری و برای آن مجازات در نظر گرفته شده است.

 

 

این عمل قوم سدوم تاقبل ازدهه هفتاد در مجامع علمی جهان یک بیماری روانی تلقی می شد و برای آن راه های درمانی درنظر گرفته می شد. تا این که توسط انجمن روانپزشکی آمریکا ـ به دلایل سیاسی و اقتصادی ـ از فهرست بیماری های روانی حذف و به عنوان تنوعی عادی در تمایلات جنسی انسان به رسمیت شناخته شد!!!

 

 

دست های پشت پرده حذف این گناه

 

در کتاب روانشناسی بالینی تالیف ای. جری فیرس و تیموتی جی. ترال، در فصل پنجم(تشخیص و طبقه بندی مشکلات روانی) و در صفحه ۱۹۷(ترجمه فارسی مهرداد فیروزبخت؛ چاپ دوازدهم، ۱۳۹۲) آمده:

 

«طبقه بندی روان پزشکی همواره تا حدودی تابع رشته پزشکی بوده است. اما هم زمان یک جنبه دموکراتیک هم دارد که کاملا گیج کننده است. برای مثال، سال ها بود که در روان پزشکی، همجنس خواهی یک بیماری محسوب می شد و با مداخلات روانپزشکی درمان می شد. اما در نتیجه ی تغییر نگرش های جامعه توسط سیاسیون، برخی دلایل معتبر روان شناختی، همجنس خواهی از نظام راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی حذف شد و هم اکنون یک سبک زندگی متفاوت محسوب می شود(به اسپیتزر، ۱۹۸۱ مراجعه کنید)….حذف شدن بیماری همجنس خواهی با رأی گیری از اعضای انجمن روان پزشکی صورت گرفت.

 

این مثال یادآور آن است که نظام های طبقه بندی(مثلاً راهنمای تشخیصی و آماری اختلالات روانی) ساخته و پرداخته کمیته ها هستند. اعضای این کمیته ها نمایندگان جناح های علمی، نظری، حرفه ای و حتی اقتصادی متفاوتی هستند. در نتیجه طبقه بندی نهایی یک سند سیاسی است که معرف مصالح مشتریان حرفه ای گوناگونش است.« طبق گفتار بالا دلیل حذف و طبقه بندی جدید سیاسی است که در پشت پرده آن مصالح بسیاری برای عده ای نهفته است.

 

 

اخیراً اما انجمن روانکاور آمریکا توسظ دکترلی جف ریس انجمن با بیان این که : «ما متأسفیم سخت است پذیرفتن این که مابه شدت در اشتباه بودیم ….به طور رسمی ازحذف این گناه از مقوله بیماری های جنسی عذر خواهی کرد و اختلالات آن را غیر قابل حذف دانست.«

 

 

انجمن روان‌کاوی ایالات متحده آمریکا، به عنوان یکی از بالاترین نهادهای رسمی ناظر بر کار حرفه‌ای روان‌کاوان در سراسر دنیا، در حالی از مواضع گذشته خود درباره گناه همجنس بازی عذرخواهی می‌کند که هنوز در دانشگاه‌های ایران، روان‌شناسی و روان‌پزشکی به عنوان یک علم تدریس می‌شود و عجیب‌تر این‌که کتاب کاپلان و سادوک که یکی از کتب رسمی در رشته‌های روانشناسی وروانپزشکی در دانشگاه‌های ایران است، صریحاً گناه همجنس بازی و خودارضایی را تأیید و عادی‌سازی می‌کند.

 

 

 

 

 

کتاب «روانپزشکی کاپلان و سادوک»، منبع درسی رشته‌های پزشکی‌، روانپزشکی و روانشناسی در دانشگاه های ماست. در جلد دوم این کتاب، در فصل «تمایلات جنسی به هنجار» موضوع همجنس‌گرایی مطرح شده است؛ و در صفحه ۳۲۳ به نقل از فروید گفته شده: «هم‌جنس‌گرایی نه فساد است نه انحطاط، نمی‌توان آن را بیماری شمرد…

 

 

 

 

 

نظریات باطل فروید که  در غرب هم کنار گذاشته‌ شده در دانشگاه‌های ما به شدت مورد قبول است و به عنوان حرف‌های علمی! به عنوان مرجع و منبع استفاده می‌شود. این است حاصل علوم انسانی غیرالهی که به نام علم امر نا مشروع را مقبول جلوه می‌دهد وهمجنس بازی که موجب برهم خوردن نظام زوجیت، نظام رحامت و فساد و هلاکت حرث و نسل است و حاصلش چیزی جز فساد فی‌الارض و فروپاشی تمدن‌ها نیست امری انسانی و نوعی سبک زندگی متفاوت جلوه می دهد.

 

 

 

 

 

 

جنازه ای که بخاطر این گناه بلعیده شد!

 

در زمان عمر، غلامی که مولای خودش را کشته بود پس از اقرار، عمر امر به کشتن نمود. حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام از غلام پرسید: «چرا مولای خود را کشتی؟».

 

عرض کرد: «او به زور با من لواط کرد، پس او را کشتم».

آن حضرت از اولیای مقتول پرسید: «آیا او را دفن کرده اید؟».

 

گفتند: «آری، هم اکنون از دفنش می آییم». پس به عمر فرمود:

«غلام را تا سه روز نگهدار و پس از سه روز، اولیای مقتول حاضر شوند».

 

پس از گذشتن سه روز، آن حضرت به اتّفاق عمر و اولیای مقتول بر سر قبرش آمدند و از اولیایش پرسیدند: «این قبر صاحب شماست؟».

گفتند: «آری».

 

سپس فرمود: «قبر را بشکافید تا به لحد برسید». چون به لحد رسیدند و آن را برداشتند، جنازه را ندیدند. پس آن حضرت تکبیر گفت و فرمود: «به خدا قسم دروغ نگفتم. شنیدم از رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود: هر کس از امّت من، عمل قوم لوط را مرتکب شود و بدون توبه از دنیا برود، پس در قبرش بیش از سه روز نمی ماند تا این که زمین او را فرو می برد و به جایی که قوم لوط هستند و هلاک گردیده اند، ملحق می نماید، پس در زمره ایشان محشور می شود».(مستدرک الوسائل: ۱۴/ ۳۴۵)

 

 

چه کسی پاسخگو است؟

 

وزارت علوم و وزرای علوم فعلی و قبلی باید پاسخ دهند چرا و چگونه کتاب کاپلان و سادوک که مروّج گناه همجنس‌بازی، زنای ذهنی و استمناء است، جزء کتب رسمیِ درسی در دانشگاه‌ها است و تا به حال حذف نشده است؟ این درحالیست که تحقیقات رسمی حاکی از آن است که افرادی که دچار خودارضایی هستند به علت تصورات غلوآمیز و…. دچار ضعف جنسی در برخورد با همسر و عدم لذت رسانی کافی و مشکلات بسیاری می شوند.

سازمان سمت که مسؤول تدوین کتب درسی دانشگاهی است باید پاسخ‌گو باشد.

و همچنین هزاران استاد دانشگاه در رشته روان‌پزشکی که بارها این کتاب را تدریس کرده‌اند و ازدانشجو امتحان گرفتند…

 

 

تحریریه سایت با حجاب

 

 

 

پاسخی بگذارید