اولین جشنواره تلاوت‌های مجلسی ویژه بانوان

دبیر جشنواره تلاوت‌های مجلسی از برگزاری این جشنواره ویژه بانوان برای اولین‌بار خبر داد.
۱۷ آذر ۱۳۹۸

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس جشنواره تلاوت‌های مجلسی امسال برای اولین‌بار در بخش بانوان برگزار می‌شود.

 

داود جعفری دبیر جشنواره تلاوت‌های مجلسی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اعلام این خبر گفت: امسال برای اولین بار جشنواره تلاوت‌های مجلسی ویژه بانوان در سطح استان خوزستان برگزار و این جشنواره سال آینده در کنار جشنواره آقایان در سطح کشور برگزار می‌شود.

 

وی برگزاری رقابت بانوان را از برنامه‌های از پیش تعیین جشنواره دانست و گفت: برگزاری جشنواره برای بانوان از ابتدا در دستور کار دبیرخانه جشنواره قرار داشت و امسال که به لطف خداوند جشنواره برادران در همه کشور فراگیر شد برنامه‌ریزی را برای بانوان آغاز کردیم.

 

دبیر جشنواره تلاوت‌های مجلسی ادامه داد: این اتفاق با توجه به استقبال بانوان سراسر کشور از جشنواره تلاوت‌های مجلسی و درخواست‌های مکرر آنان محقق شده و ان شا الله سال آینده جشنواره‌ای باشکوه در سطح کشور برای بانوان برگزار می‌کنیم.

 

به گزارش فارس جشنواره تلاوت‌های مجلسی با همت حسینیه صاحب الزمانی تهران کار خود را آغاز کرد و پس از فراگیری در سطح تهران امسال در همه استان‌های کشور برگزار و مرحله نهایی آن دی‌ماه در تهران برگزار می‌شود.

 

 

 

منبع:http://fna.ir/ddr47o

پاسخی بگذارید