توسط فاطمه کمالی انجام شد؛

اعلام آخرین مهلت بخش علمی‌دانشگاهی جشنواره مدولباس فجر

مدیر اجرایی بخش علمی دانشگاهی و عفاف و حجاب نهمین جشنواره مد و لباس فجر هشتم بهمن‌ را آخرین مهلت ارسال اثر به این‌جشنواره اعلام کرد.
30 دی 1398

به گزارش خبرگزاری مهر، فاطمه کمالی مدیر اجرایی بخش علمی دانشگاهی و عفاف و حجاب نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از افزایش آثار ارسالی به دبیرخانه نهمین جشنواره مد و لباس فجر نسبت به دوره‌های گذشته خبر داد و گفت: هشتم بهمن ماه آخرین فرصت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره است.

 

وی افزود: ۱۷ موضوع با رویکرد فرهنگی اجتماعی و ۱۲ موضوع میان رشته‌ای در فراخوان جشنواره برای بخش علمی اعلام شده بود و تاکنون تعداد قابل توجهی پایان نامه و مقاله به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

 

مدیر اجرایی بخش علمی دانشگاهی و عفاف و حجاب نهمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از اساتید و صاحب‌نظران دانشگاهی برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی در جشنواره فجر دعوت کرد و گفت: هر استادی که علاقه‌مند به برگزاری کارگاه‌آموزشی است، می‌تواند درخواست خود را از طریق فرم درخواست برگزاری کارگاه به دبیرخانه ارسال کند. در صورتی‌که سرفصل جدیدی توسط اساتید مطرح شود امکان برگزاری آن برای اساتید فراهم خواهد شد.

 

کمالی در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقه زنده طراحی لباس با محور حجاب و عفاف در جشنواره فجر، گفت: برای اولین‌بار طراحان لباس می‌توانند از رنگی غیر از مشکی برای طراحی لباس بخش عفاف و حجاب و طراحی لباس در بخش مسابقه زنده لباس استفاده کنند. بخش عفاف و حجاب امسال در بخش مؤسسات نمایشگاه مستقر خواهد بود و با توجه به استقبال صورت گرفته از آن تعداد بیشتری از آثار ویترین ملی از این بخش انتخاب می‌شود.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید