اجرای طرح «پنج شنبه های گل یاس» در رسانه های گیلان

ایسنا/گیلان مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان از اجرای طرح «پنج شنبه های گل یاس» در رسانه های گیلان با محوریت حجاب و عفاف خبر داد.
۰۵ بهمن ۱۳۹۸

مهدی پارسا امروز پنج شنبه سوم بهمن ماه در نشست هیئت رئیسه انجمن بانوان بسیج رسانه گیلان که در محل این سازمان برگزار شد، با بیان اینکه حجاب و عفاف همواره یکی از دغدغه‌های مهم دینی، فرهنگی و اجتماعی جامعه است، اظهار کرد: در این میان، رسانه‌های جمعی اعم از دیداری، شنیداری و مکتوب، نقش انکارناپذیری در ترویج یا تضعیف فرهنگ حجاب و عفاف در سطح عموم داشته‌اند.

 

وی با تاکید بر اینکه هر رسانه قرارگاه امر به معروف است افزود: طرح «پنج‌شنبه‌های گل یاس» با محوریت حجاب و عفاف در رسانه‌های گیلان اجرا می شود.

 

مسئول سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به نقش اثرگذار رسانه ها در زمینه ترویج فرهنگ عفاف و حجاب ادامه داد: رسانه ها در قالب این طرح مطالبی در زمینه بهبود رفتار و منش اسلامی و مقابله با بی حجابی و ترویج سبک زندگی اسلامی در جامعه منتشر می کنند.

 

وی با بیان اینکه رسانه‌ها نقش ارزنده‌ای در انتقال فرهنگ دارند، گفت: دشمن از طرق مختلف در فضاهای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای در تلاش جهت خدشه‌دار کردن فرهنگ اصیل اسلامی است و در این جنگ رسانه‌ای باید فرهیختگان عرصه رسانه بیش از پیش فعال باشند.

 

پارسا تصریح کرد: در این طرح رسانه‌ها در قالب گزارش، مصاحبه و خبر در بخش عفاف و حجاب فعال خواهند شد و عملکرد رسانه‌ها در این حوزه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

 

پاسخی بگذارید