نماینده ولی فقیه در مازندران:

فرهنگ حجاب در مدارس رضایت بخش نیست

ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران، با تاکید بر ترویج فرهنگ عفاف و حجاب گفت: اکنون وضعیت فرهنگ حجاب در مدارس رضایتبخش نیست و ضعیف است.
۱۲ بهمن ۱۳۹۸

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی عصر پنجشنبه در دیدار با مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان، با بیان اینکه باید به حجاب برتر در مدارس و جامعه توجه بیشتری شود، افزود: اکنون در زمینه فرهنگ حجاب و ترویج آن بین دانش آموزان عقب هستیم.

 

وی با اظهار اینکه باید فرهنگ حجاب بین دانش آموزان ترویج و نهادینه شود، عنوان کرد: متأسفانه فرهنگ حجاب در مدارس بسیار ضعیف است.

 

وی با عنوان کرد: ضعیف بودن فرهنگ حجاب در مدارس در حالی است که خانواده‌های مازندرانی مذهبی و معتقد هستند و باید برای ترویج فرهنگ حجاب در مدارس برنامه ریزی صورت گیرد.

 

امام جمعه ساری همچنین با اظهار اینکه معلمان پرورش دهندگان نسل آینده جامعه هستند، تصریح کرد: اگر معلمی از اوضاع ناراضی باشد می‌تواند با القای آن به دانش آموز، آنان را نسبت به جامعه بدبین کند.

 

حجت الاسلام محمدی لائینی، توجه ویژه به گزینش معلمان را بسیار مهم برشمرد و گفت: نسبت به این مسئله مهم و حیاتی نباید بی تفاوت بود زیرا در سرنوشت دانش آموزان تأثیر بسزایی دارد.

 

 

 

پاسخی بگذارید