دشمن حجاب زنان ایرانی را هدف قرار داده است

امام جمعه شهرستان گتوند با اشاره به توانمندی زنان ایران اسلامی گفت: آمریکا و دشمنان برای ضربه زدن به ایران، حجاب زنان را هدف قرار داده‌اند.
۱۳ بهمن ۱۳۹۸

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام اسماعیل اسدپور روز شنبه در آیین نواختن زنگ انقلاب در آموزشگاه دوره دوم متوسطه دخترانه کوثر شهرستان گتوند افزود: یکی از شرایط برداشتن تحریم‌های ایران اسلامی موضوع حجاب است، ابتدا موضوع هسته‌ای، موشکی و منطقه‌ای را پیش کشیدند و بعد از آن برداشتن حجاب زنان ایرانی را هدف قرار دادند.

 

وی با بیان اینکه حجاب برای دشمنان از بمب اتم و موشک‌های نقطه زن هم خطرناک‌تر است، گفت: از دامان زن عفیف ایرانی فرزندانی همچون شهید حاج قاسم سلیمانی، باکری‌ها، سپهبد شیرازی‌ها و شهید محمد تاج بخش پرورش می‌یابند.

 

امام جمعه گتوند افزود: زن ایرانی توانمندی نخبه پروری دارد و فرزندانی به جامعه تحویل می‌دهد که بتواند جهانی از تکنولوژی را با تلاش، کوشش، غیرت و ایمان به چالش بکشد.

 

وی به اشاره به شخصیت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ره) گفت: امام خمینی(ره) از یک خانواده ساده در روستا و منطقه‌ای محروم بزرگ شد و به اوج علم و ایمان رسید.

 

وی اضافه کرد: امام خمینی(ره) قویترین دولت منطقه را به زمین زد و با دخترانی غیرتمند و جوانانی پرصلابت، انقلابی را در جهان بوجود آورد که در تاریخ بشریت فقط از عهده انبیاء الهی و اوصیا برعهده می‌آمد.

 

امام جمعه گتوند ادامه داد: در شرایطی که کسی بدون اجازه آمریکا حق عملیات نظامی نداشت و کسی جرات صحبت کردن با سردمداران آمریکایی را نداشت، امام خمینی(ره)آمد و با اوج اعتماد به نفس گفت آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

 

وی ادامه داد: این غیرت، قدرت و شهامت در ژن جوانان و دختران ایرانی نهفته است.

 

به گزارش ایرنا در آیینی روز شنبه به مناسبت دوازدهم فروردین سالروز ورود امام خمینی(ره) به ایران و آغاز دهه فجر زنگ انقلاب با حضور فرماندار، امام جمعه، مسوولان محلی و دانش آموزان در مدرسه دخترانه شهرستان گتوند نواخته شد.

 

دهه مبارک فجر از دوازدهم بهمن همزمان با سالروز ورود امام خمینی (ره) به ایران آغاز و تا بیست و دوم بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ادامه دارد.

 

 

پاسخی بگذارید