مسابقه بزرگ کتاب خوانی آنلاین با جوایز نفیس تمدید شد!

بنا به درخواست های متعدد شرکت کنندگان، ثبت نام و ارسال آثار در جشنواره فرهنگی هنری زیبانو با محوریت مسابقه کتابخوانی آنلاین از کتاب:
23 بهمن 1398

 

به گزارش باحجاب، جشنواره ی فرهنگی هنری زیبا نو با همکاری واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی و طرح یک حس خوب آغاز به کار خود کرده است. این جشنواره در جهت کشف و اهمیت به استعداد های ناب حوزه ی تولید محتوا با جهت گیری موضوعی از کتاب «کدام استاندارد؟ کدام زیبایی؟» برگزار می شود.

 

این کتاب نگرشی ساده و نو به موضوع زیبایی معنوی در زنان و دختران دارد و تلاش می کند بدون تعصب و براساس مستندات، گزاره های مفهومی حول محور زیبایی حقیقی را در بانوان معرفی نماید.

 

 

و حالا بنا به درخواست های متعدد شرکت کنندگان، ثبت نام و ارسال آثار در جشنواره فرهنگی هنری زیبانو با محوریت مسابقه کتابخوانی آنلاین از کتاب: “کدام استاندارد؟ کدام زیبایی؟” تا دوازدهم_اسفندماه ۱۳۹۸ تمدید شد و فایل pdf کتاب در دسترس عموم مخاطبین قرار داده شد.

 

این مسابقه بزرگ  روز ۱۳ اسفند ماه رأس ساعت ۱۷ برگزار خواهد شد وانجام تست مسابقه با هدف آشنایی داوطلبان با فضای این مسابقه آنلاین نیز روز  ۱۲ اسفند ماه راس ساعت ۱۷ برگزار می شود.

 

تعداد سؤالات مسابقه آنلاین ۴۰ مورد است که به صورت چهارگزینه ای طراحی شده است. داوطلبین ۲۰ دقیقه فرصت دارند به این سؤالات پاسخ دهند.‌ سؤالات آزمون برای هر نفر به صورت «تصادفی» و متفاوت از سایر شرکت کنندگان ارائه می شود. چنانچه شرکت کننده ای با تأخیر وارد مسابقه شود، از همان لحظه با سایر شرکت کنندگان همراه می شود و فرصت بیشتری برای او در نظر گرفته نمی‌شود.

 

 

 

متقاضیان می‌توانند با ورود به وب سایت www.zibano.ir و دانلود فایل pdf کتاب در مسابقه ثبت نام کنند و  پیش از برگزاری مسابقه تلفن همراه، لپ تاب و یا رایانه خود را برای حضور در مسابقه آماده نمایند.

 

جوایز این مسابقه بسیار نفیس است و شامل سکه بهار آزادی ، اقامت و پذیرایی ۲۰ خانواده (نفر منتخب و بستگان درجه یک) در مشهد مقدس و جوایز ارزنده دیگر می شود.

 

همین حالا با ورود به سایت zibano.ir ثبت نام کنید….

#جشنواره_زیبانو
#دانشگاه_آزاد_واحد_الکترونیکی
#یک_حس_خوب
#مسابقه_بزرگ_کتابخوانی_آنلاین

 

دیدگاهتان را بنویسید