۷۸۸/ شهید ذبیح‌الله خلوصی‌دلاور: دشمن از حجاب زنان هراس دارد

شهید ذبیح‌الله خلوصی‌دلاور در وصیت‌نامه خود آورده است: خواهران دشمن از حجاب شما هراس دارد، حجاب شما چون مشت گره کرده‌ای بر دهان دشمنان اسلام است و ارزشش بیشتر از خون شهید است.
۰۲ فروردین ۱۳۹۹

 به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

 

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

 

تبرک لحظاتمان با شهید ذبیح‌الله خلوصی‌دلاور:

 

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیا عند ربهم یرزقون
آنان که در راه خدا کشته می شوند مرده مپندارید بلکه پیش خدای خود روزی می‌خورند.

 

 سلام بر پیامبر خدا و اهل بیت او،خداوندا تو را سپاس که امام خمینی را ناجی این امت قرار دادی که درگیر فساد طاغوتیان  شده بود، تو را سپاس که من در این دوره به دنیا آمده‌ام و تو را شکر که به من توفیق مبارزه در راهت را عنایت کردی تا در روز قیامت با دستان خالی به ملاقات تو نیایم.

 

 پدرم به من آموختی که دنیا را جدی نگیرم و به رضای خدا هم راضی باشم از این رو وصیت می‌کنم بزرگواری و مردانگی را به برادرانم هم بیاموزی و به آنها سفارش کن در اجرای حکم خدا هیچگاه هیچ گونه مشکلی به دل راه ندهند.

 

مادرم ما از خدائیم و محبت مرا نیز او در دلت نهاده است اکنون هم او جانم را خریدار شده است به سویش بازمی‌گردم مبادا دشمن به صدای ناله‌ات ریشخندمان کند مبادا دشمن به فغان تو از روزگار شاد شود اگر ناله و فغان برآوری بگو که ای روزگار شهادت افتخار ماست بگو تا دشمن بفهمد که گریه تو ادامه مبارزه جهادگران راه الله است.

 

 برادرانم به علت‌های مختلف نتوانستم به تحصیلاتم ادامه بدهم اما شما باید ادامه بدهید، باید از اسلام دفاع کنید حتی به قیمت جان و مالتان.

 

خواهرم من نتوانستم وظایفم را آنطور که یک برادر واقعی انجام می‌دهد انجام بدهم، امیدوارم که مرا ببخشی هم اکنون که در جبهه‌های حق علیه باطل مشغول مبارزه هستم امیدوارم همچون سالار شهیدان حسین بن علی(ع) به شهادت برسم و از شما تقاضا دارم همچون حضرت زینب (س) راهم را ادامه دهی و با مشت گره‌کرده خود به دهان دشمنان اسلام بکوبی.

 

حجاب را رعایت کن که ارزشش بیشتر از خون من است و یکی از کارهایی که دشمن از آن هراس دارد همین حفظ حجاب است پس کاری کن که به تو افتخار کنم و روحم در عذاب نباشد.

 

 

پاسخی بگذارید