رکورد بازدید نمایشگاه مجازی حجاب از مرز ۴۰۰ هزار عبور کرد

رکورد بازدید از نخستین نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب ماه مبارک رمضان که برای حمایت از این رویداد فرهنگی و تولیدکننده های حوزه حجاب و عفاف است از مرز ۴۰۰ هزار نفر عبور کرد.
30 اردیبهشت 1399

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما به نقل از روابط عمومی نخستین نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب ماه مبارک رمضان، باتوجه به شرایط اقتصادی کشور در شرایط شیوع بیماری کرونا، فن آوری های نوین به کمک تولید کنندگان محصولات عفاف و حجاب آمدند تا چرخ های متوقف صنعت پوشاک را به چرخش در آورد و بالغ بر ۷۰۰ محصول حوزه عفاف و حجاب را به صورت مجازی به مصرف کننده ها ارائه کنند.

این رویداد در حوزه مد و پوشاک فعالیتی نو آورانه است و توانسته با هم افزایی مجموعه های فعال در این حوزه اقدام به ایجاد بازاریابی اینترنتی محصولات حوزه حجاب و عفاف کند. تولید کننده هایی که در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند؛ می توانند به عنوان شرکت خلاق محسوب شوند و از تسهیلاتی که به شرکت های خلاق تعلق می گیرد استفاده کنند.

در این نمایشگاه ۹۴ شرکت تولید ملزومات حجاب و عفاف ثبت نام کردند که ۸۰ شرکت داخلی در این رویداد با ارائه محصول به معرفی محصولات و فروش آنها پرداختند.

این نمایشگاه در پنج بخش چادرهای مهمانی و اجتماع، مانتو و عبایای اسلامی، شال و روسری، لباس های کودک و نوجوانان و ملزومات حجاب است.

این نمایشگاه به صورت مجازی تولید کنندگان و مصرف کنندگان را در شرایط سخت اقتصادی در کنار هم قرار می دهد تا اندکی از آسیب هایی که شرایط کنونی به آنها تحمیل کرده است را جبران کند. از طرفی مصرف کنندگان نیز می توانند با قیمت مناسب محصولات را بدون حضور واسطه دریافت کنند.

در این رویداد شرکت هایی که با تایید انجمن فعالان محصولات عفاف و حجاب و مرکز فناوری رایمون در نمایشگاه عفاف و حجاب رمضان ثبت نام کرده اند با موافقت ستاد فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت خلاق معرفی خواهند شد و از تسهیلات این شرکت ها بهره مند می شوند.

علاقه مندان می توانند تا ۱۰ خرداد ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی نخستین نمایشگاه مجازی محصولات عفاف و حجاب رمضان ماه مبارک رمضان www.hijab99.ir مراجعه کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید