نمایشگاه مجازی «عفاف و حجاب» تمدید شد

خبرگزاری میزان- نائب رئیس انجمن تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب گفت: خوشبختانه نمایشگاه در همان هفته اول با بازدید پانصد هزار نفره روبرو بود و حال بعد از کمتر از سه هفته این بازدید مرز یک میلیون نفر را به راحتی پشت سر گذاشته است، این رقم بسیار قابل توجه و تامل است، این استقبال در حدی شکل گرفت که گا‌ها سایت‌های مورد نظر توان تعداد بازدیدکنندگان را نداشت.
12 خرداد 1399

میثم نژاد رمضانی در گفت‌وگو با خبرگزاری میزان، پیرامون برگزاری این دوره از نمایشگاه عفاف و حجاب به صورت مجازی گفت: همانطور که می‌دانیم طی سال جاری بعد از شیوع بیماری کرونا برگزاری نمایشگاه قرآن کریم لغو شد و متاسفانه ما نتوانستیم از فضای معنوی نمایشگاه قرآن کریم بهرمند شویم، از سویی این نمایشگاه یکی از مهمترین سکو‌های عرضه محصولات عفاف و حجاب بود و ما آن را در سال جاری از دست دادیم.

 

وی در همین راستا ادامه داد: بعد از لغو نمایشگاه عفاف و حجاب به صورت مرسوم خود، تصمیم به برگزاری این نمایشگاه در قالب مجازی کردیم، اتفاقی که از طریق آن قصد داشتیم که تولیدکنندگان را به مخاطب مرتبط کرده و به عرضه محصولات عفاف و حجاب در سراسر کشور کمک کنیم.

 

///////////////

نائب رئیس انجمن تولیدکنندگان محصولات عفاف و حجاب درباره استقبال مردمی از این دوره از نمایشگاه عفاف و حجاب اضافه کرد: با توجه به نوپا بودن نمایشگاه مجازی عفاف و حجاب ما توقع داشتیم که عده محدودی به تماشای آثار و خرید آن‌ها بپردازند، اما به آماری باورنکردنی دست یافتیم، این نمایشگاه تا به این لحظه بیش از یک میلیون نفر بازدید کننده داشته که از نظر من آماری بسیار عالی محسوب می‌شود.

 

وی در همین رابطه اذعان کرد: خوشبختانه نمایشگاه در همان هفته اول با بازدید پانصد هزار نفره روبرو بود و حال بعد از کمتر از سه هفته این بازدید مرز یک میلیون نفر را به راحتی پشت سر گذاشته است، این رقم بسیار قابل توجه و تامل است، این استقبال در حدی شکل گرفت که گا‌ها سایت‌های مورد نظر توان تعداد بازدیدکنندگان را نداشت.

 

نژاد رمضانی درباره اختتامیه مجازی نمایشگاه عفاف و حجاب اذعان کرد: در ابتدا قرار بود تا امروز روز اختتامیه نمایشگاه عفاف و حجاب باشد، اما با توجه به استقبال گسترده مردمی از این نمایشگاه تصمیم گرفتیم تا مدت زمان برگزاری را تا تاریخ ۲۱ تیر ماه که روز ملی عفاف و حجاب است تمدید نماییم. به واقع حضور و اشتیاق مردم از این نمایشگاه شگفت آور بود و ما هم تلاش می‌کنیم تا با برطرف ساختن برخی مشکلات زیرساختی بتوانیم تعداد خریدار بیشتری هم پوشش دهیم.

 

///////////////

در قبال تحویل محصولات به خریداران نظارت کامل وجود داشته است، حال باید بازخورد خریداران را در طولانی مدت مورد ارزیابی قرار دهیم، اما وقتی یک سایت بازدیدی یک میلیون نفره آن هم بدون تبلیغاتی ویژه داشته یعنی مخاطب از آن سایت راضی بوده است، خوشبختانه تاکنون مورد اعتراض و یا شکایت نسبت به کیفیت محصولات ارسال شده وجود نداشته و گزارشی هم مبنی بر تخلف در ارائه کالا به ما داده نشده است.

 

ما در نظر داریم تا بعد از اختتامیه نمایشگاه عفاف و حجاب، سایت برگزاری نمایشگاه را با تقویت بیشتر به مرجعی دائمی برای خریداران محصولات عفاف و حجاب تبدیل نماییم تا آنها بتوانند به راحتی در طول ایام سال به خرید محصول مورد نظرشان بپردازند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید