باحجاب برنده برترین کلیپ جشنواره” زیبانو” شد!

به گزارش باحجاب، اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری زیبانو با محوریت حیا و حجاب به همت واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی به صورت آنلاین برگزار شد.

در این مراسم که ۲۵ خرداد ماه ۹۹ برگزار شد، اسامی برندگان در بخش‌های کلیپ، داستان کوتاه، شعر، کاریکاتور، عکس نوشته و کتاب‌خوانی با محوریت کتاب “کدام استاندارد؟ کدام زیبایی؟” اعلام شد.

در بخش کلیپ “کلیپ حفظ حریم خصوصی در اینستاگرام” سایت باحجاب به عنوان، برنده اول در بخش کلیپ جشنواره شد. این کلیپ که محوریت آن حیا در فضای مجازی و آسیب‌های به اشتراک گذاشتن عکس های خصوصی و خانوادگی در شبکه های اجتماعی به صورت موشن گرافی است، مورد تقدیر داوران جشنواره خصوصا داور بخش کلیپ “محمد ابوالحسنی، تهیه کننده دیرین دیرین” قرار گرفت.

مژده لواسانی، مجری و داور بخش عکس نوشته زیبانو، در مصاحبه با “فاطمه نوری شکری” تنها برنده‌ای که به نمایندگی از سایر برندگان به علت شرایط کرونا در جشنواره حضورأ، شرکت کرده بود، در مورد چگونگی شکل گیری ایده کلیپ و شرکت در جشنواره پرسید؟

 

فاطمه نوری شکری، سردبیر سایت باحجاب، ضمن تشکر از برگزار کنندگان این جشنواره، پاسخ داد: اینجانب به نمایندگی از طرف مجموعه و همکاران باحجاب دراین جشنواره شرکت کرده‌ام و در این پیروزی تک تک همکاران سایت سهیم هستند که با همفکری شان، چنین تولیداتی تحقق یافت.
همچنین خانم “الهه تیموری” از همکاران سابق سایت باحجاب، از برندگان بخش داستان کوتاه این جشنواره بود.

 

در اختتامیه جشنواره کشاورزی،رییس واحد الکترونیک دانشگاه آزاد اسلامی، حجت‌الاسلام کشوری، «نویسنده کتاب کدام استاندارد؟ کدام زیبایی؟» و سایر فعالان مجموعه جشنواره زیبانو، حضور داشتند و در کنار آن جشنواره کدنویسی ” چکاوا” برگزار شد که از برندگان این جشنواره چند دانش آموز بودند.

 

در نخستین دوره جشنواره فرهنگی هنری «زیبانو» در بخش‌های کتابخوانی برخط، ساخت نماهنگ‌ها به داوری محمد ابوالحسنی، عکس نوشت به داوری مژده لواسانی، داستان کوتاه به داوری بهزاد دانشگر، کاریکاتور به داوری بهرام عظیمی و همچنین شعر به داوری امیراسماعیل آذر نیز، زمینه‌ای برای شناسایی استعداد‌ها در حوزه فرهنگی و در قالب جشنواره بزرگ فرهنگی هنری زیبانو فراهم آمد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید