استاندار گلستان:

تولیدی های پوشاک منطبق با الگوی حجاب و عفاف در استان حمایت می شوند

استاندار گلستان با اشاره به اهمیت مسئله پوشش در جامعه اظهار کرد: تولیدی های پوشاک منطبق با الگوی حجاب و عفاف از ظرفیت تسهیلات بانکی مورد حمایت واقع می شوند تا بتوانند محصولات خود را در سطح استان توسعه دهند.
17 شهریور 1399

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ هادی حق شناس در سومین جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی,فرهنگی سلامت, زنان و خانواده استان تصریح کرد:سازمان های مردم نهاد ظرفیت‌های ارزشمندی در راستای اشاعه فرهنگ در جامعه هستند و ما از سمن‌های تخصصی در حوزه حجاب و عفاف حمایت می کنیم و تلاش داریم صدور مجوزهای سمن هایی در این حوزه ها با سرعت بیشتری انجام شود.

 

وی افزود: حجاب و عفاف دغدغه مشترک همه دلسوزان و مسئولان است و تلاش داریم با اتخاذ راهکارهای مناسب زمینه کاهش آسیب های اجتماعی را فراهم آوریم.

 

استاندار گلستان با اشاره به حضور کودکان کار در جامعه تصریح کرد:بیش از ۷۷ درصد کودکان کار در استان ملیت غیر ایرانی دارند و باید تلاش کنیم با راهکارهای مناسب زمینه رشد اقتصادی خانواده‌های آنها را فراهم آوریم.

 

حق شناس خاطرنشان کرد: کودکان بازمانده از تحصیل یکی از دغدغه های حوزه اجتماعی استان است و با توجه به فرارسیدن فصل بازگشایی مدارس در تلاشیم آمار کودکان بازمانده از تحصیل را به حداقل برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید