برپایی نمایشگاه «عفاف و حجاب» در دامغان

24 دی 1399

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان از ارائه طرح برپایی نمایشگاه مد و لباس با موضوع عفاف و حجاب با مشارکت آموزش و پرورش خبر داد.

ارسالی سه شنبه/ برپایی نمایشگاه شهرستانی مد و لباس «عفاف و حجاب» در دامغان

به گزارش ایکنا از سمنان، حسین امینیان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان، امروز، ۲۳ دی در نشستی با مدیر آموزش و پرورش شهرستان دامغان از برپایی نمایشگاه مد و لباس با موضوع عفاف و حجاب در این شهرستان خبر داد.

وی هدف از برگزاری این نمایشگاه شهرستانی را نگاهی نو به بازار، ایجاد فضای رقابتی سالم بین طراحان عرصه مد و لباس، تشویق طراحان به ارائه طرح و الگوهای به روز و نوآورانه، کمک به ارتقای سطح حوزه طراحی با الهام از نمادهای هنر ایرانی اسلامی و کشف استعدادهای نو برشمرد.

امینیان با بیان اینکه در این نمایشگاه بخش‌های مسابقه با عنوان «عفاف و حجاب» است یادآور شد: با توجه به اینکه دامغان مهد تمدن ۷ هزار ساله است و به دلیل قدمت و سابقه تاریخی که دارد و نیز ویژگی، آداب و رسوم مختلف از ذخایر فرهنگی است در این عرصه باید گام‌های نو و خلاقانه برداشته شود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان اظهار کرد: در آستانه سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در ارائه سبک زندگی اسلامی ایرانی، با مشارکت و همکاری آموزش و پرورش شهرستان و هنرمندان، فعالان و دست‌اندرکاران طراحی مد و لباس و نیز همکاری آموزشگاه مد و لباس پیلی این شهرستان، اولین نمایشگاه مد و لباس در دامغان برگزار شود.

منبع:ایکنا

دیدگاهتان را بنویسید