معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان:

فرهنگ سازی حجاب نیازمند تلاش و اهتمام کلیه دستگاه های فرهنگی است

16 فروردین 1400

فرهنگ سازی حجاب نیازمند تلاش و اهتمام کلیه دستگاه های فرهنگی است

بندرعباس – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: فرهنگ سازی در حوزه حجاب نیازمند تلاش و اهتمام کلیه دستگاه های فرهنگی متولی است.

به گزارش خبرنگار مهر، علی رئوفی شنبه شب در ستاد صیانت از حریم و امنیت عمومی و حقوق شهروندان استان با حضور دکتر رضائیان از ستاد صیانت وزارت کشور، با اشاره به اهمیت حجاب در جامعه، عنوان کرد: بانوان محجبه به صورت شایسته توسط رسانه ها به ویژه صداوسیما برای جامعه معرفی شوند تا به عنوان الگو قرار گیرند.

وی افزود: ضروری است چادر مورد نیاز بانوان چادری کشور با قیمت مناسب از محل تولیدات داخلی تامین شود تا زمینه گسترش چادر به عنوان حجاب برتر مهیا شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: فرهنگ سازی در حوزه حجاب نیازمند تلاش و اهتمام کلیه دستگاه های فرهنگی متولی است.

رئوفی گفت: با توجه به جایگاه و اهمیت حجاب در جامعه دشمنان بیشترین تلاش را برای تخریب و تضعیف آن کرده اند و خنثی سازی این تهاجم دشمنان در زمینه حجاب نیازمند فرهنگ سازی توسط کلیه دستگاه های اجرایی ذیربط برای حفظ و گسترش آن است.

وی تصریح کرد: بانوان هرمزگانی از لباس محلی زیبا وکاملی برای حجاب استفاده می کنند که افزایش سرسام آورقیمت این لباس ها زمینه دسترسی بانوان هرمزگانی به این پوشش مناسب را محدود کرده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار داشت: خانواده ها به عنوان الگو نقش و سهم بسزایی در گسترش فرهنگ حجاب به فرزندان دارند.

در پایان این نشست از دستگاه های اجرایی برتر استان در زمینه عفاف و حجاب با اهدا لوحی تجلیل شد.

منبع: خبرگزاری

 

دیدگاهتان را بنویسید