طراحی محصولات عفاف و حجاب در مسابقه زنده طراحی لباس جشنواره فجر

۰۲ اسفند ۱۳۹۶
صدیقه پاک‌بین گفت: مسابقه زنده طراحی لباس سه روز به اجتماع بانوان، دو روز به بالاپوش آقایان و دو روز به حوزه محصولات عفاف و حجاب اختصاص دارد.

به گزارش باحجاب، به نقل از  ستاد خبری هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، صدیقه پاک‌بین، مدرس دانشگاه و دبیر بخش مسابقه زنده طراحی لباس هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجردرباره برنامه‌های پیش رو گفت: خوشبختانه امسال با استقبال درخور توجهی در بحث ثبت نام گروه‌ها از سراسر کشور مواجه شدیم و طی هفت روز شاهد رقابت این عزیزان خواهیم بود.

پاک‌بین تصریح کرد: مسابقه زنده طراحی لباس سه روز به اجتماع بانوان، دو روز به بالاپوش آقایان و دو روز دیگر به حوزه محصولات عفاف و حجاب اختصاص دارد که در خاتمه آثار برگزیده تجلیل و بسته به میزان کاربردی بودن وارد چرخه تولید خواهند شد.

دبیر بخش مسابقه زنده طراحی لباس هفتمین جشنواره مد و لباس فجر افزود: وجوه آسیب‌شناسی مسابقه زنده طراحی لباس در جشنواره فجر حائز اهمیت است و طی ادوار گذشته، دستاوردهای مطلوبی در این زمینه داشته‌ایم.

او گفت: البته که تقویت حس رقابت پذیری و جسارت نیز در این فضای سالم رقابتی محک زده می شود و فرصت مناسبی هم برای تقابل نمادهای فرهنگی استان های مختلف در عرصه مد و لباس به وجود خواهد آمد.

گفتنی است؛ هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر، به همت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور از ششم تا سیزدهم اسفندماه همزمان در تهران و چندین استان کشور برگزار می‌شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید