همایش فرهنگ “حجاب و عفاف”برگزار شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۷
با حضور فرمانده و بسیجیان پایگاه بسیج بنت الهدی همایش فرهنگ "حجاب و عفاف" با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد حسینی کارشناس مسائل مذهبی از حوزه علمیه قم برگزار شد.

به گزارش باحجاب،از کرج ، همزمان در ماه مباررک رمضان با حضور فرمانده و بسیجیان پایگاه بسیج بنت الهدی همایش فرهنگ “حجاب و عفاف” با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین سیداحمد حسینی کارشناس مسائل مذهبی از حوزه علمیه قم برگزار شد.

کارشناس مسائل مذهبی با بیان اینکه “عفاف و حجاب” یک ضرورت دینی و دستور الهی برای مسلمانان است، گفت: متأسفانه امروزه دشمنان به‌دنبال ترویج فرهنگ بی‌حجابی و بدحجابی در بین جوانان جوامع اسلامی هستند.

حجت الاسلام حسینی تصریح کرد: سردرگمی جوانان، احساس بی‌هویتی از جانب قشر جوان و پیدایش مشکلات روحی روانی متعدد در بین دانش‌آموزان از جمله آسیب‌های اجتماعی جامعه بوده و عمل به آیات زندگی بخش قرآن، پایبندی به دستورات اسلام و بهره‌گیری از آموزه‌های اسلام ناب بهترین راه مقابله با این هجمه فرهنگی دشمنان است.

وی گفت: امروزه علت بسیاری از معضلات و آسیب‌های اجتماعی همانند طلاق در جامعه استفاده از ماهواره و شبکه‌های مجازی غیراخلاقی است که باید خانواده‌ها هوشیار باشند.

منبع:خبرگزاری بسیج

پاسخی بگذارید