قهرمانان جهانی که بایکوت رسانه ای می شوند!/ دختران با حجاب ایرانی برندگان مسابقه جهانی دارت

۱۸ مهر ۱۳۹۶

به گزارش باحجاب، سمیرا خطیب زاده،«تیم ملی دارت دختران ایران برای نخستین بار قهرمان جهان شد» خبری که حکایت از نخستین موفقیت ارزشمند بانوان تیم ملی دارت ایران، آن هم بر سکوی قهرمانی جهان دارد.

«دنیز هشت پریان» و «مهشاد عوض زاده» دو دختر نوجوان ایرانی بعد از پیروزی های پیاپی مقابل نمایندگان قدرتمندی از سوئد، آلمان، کانادا، ایرلند، روسیه، ترکیه و هلند با ثبت رکوردی تاریخی، مقتدرانه قهرمان جهان می شوند، اما کاربران شبکه های اجتماعی از توییتر و اینستاگرام گرفته تا تلگرام و … که گاه برای کشف حجاب یک بازیگر یا بی حجاب بودن یک ورزشکار رکوردی بی سابقه از بازدید در شبکه های اجتماعی به راه می اندازند این بار سکوت عجیبی در پیش گرفتند.

دلیل این همه بایکوت رسانه ای چیزی نیست جز حجاب زیبای این دو دختر نوجوان و از همه زیباتر عکس «شهید محسن حججی» که این دو دختر ورزشکار به عنوان نماد قدردانی از شهدای مدافع حرم در دست گرفته اند.

دریافت مدال طلای جهانی و ایستادن بر سکوی قهرمانی ارزشی فوق العاده است اما آنچه عمق این ارزش را دوچندان می کند حجابی زیبایی است که بر چهره معصومانه این دختران می نشیند و ارزش واقعی زن ایران اسلامی را در تمام جهانیان طنین انداز می کند. ارزشی که به تن و زیبایی جسمانی نیست بلکه در حیا، عفت و وقار آنان خودنمایی می کند.

کاش خیل عظیم مخاطبان و کاربران شبکه های اجتماعی وطنی به اندازه دختران قلب اروپا و آمریکا که «جنبش خویشتنداری» به راه می اندازند با وجود مسلمان نبودن حجاب و عفاف را مشتاقانه انتخاب می کنند، ارزش حجاب این بانوی ورزشکار ایرانی را درک می کردند و پیام در دست گرفتن عکس شهید را می فهمیدند. چه بخواهید و چه نخواهید، چه خوشحال شوید و چه از عصبانیت دندان بسایید، این دو دختر ورزشکار ، الگو و اسوه خود را در زندگی به تمام جهانیان اعلام کرده اند « شهید محسن حججی»

گویا داستان این شهید بی سر انتها ندارد….

دیدگاهتان را بنویسید