بازیگران زن که حیا و حجاب دارند در سینما جا ندارند

بازیگر تلویزیون گفت: به فیلمسازی گفتم من حاضرم به عنوان هنرور از جلوی دوربین رد شوم ولی در واقع بهای گزافی ندهم بابت نقش اول اثری را بازی کنم.
۲۲ شهریور ۱۳۹۶

به گزارش باحجاب،بازیگر تلویزیون گفت: به فیلمسازی گفتم من حاضرم به عنوان هنرور از جلوی دوربین رد شوم ولی در واقع بهای گزافی ندهم بابت نقش اول اثری را بازی کنم.

سوگل طهماسبی بازیگر سریال کیمیا مقیم شهر جنگ زده اهواز بودکه با باورهای سنتی‌اش  وارد عرصه بازیگری شده است. طهماسبی در گفتگوی اخیرش اعتراف می‌کند که من آدم سنتی هستم و  با پیشرفت زمان، افکارش همچنان سنتی باقی خواهد ماند و ناراحت نیست که افکارش را نمی تواند بروز کند. او تاکید می‌کند که در دوران جوانی و نوجوانی همواره حجاب خوبی داشته  و همیشه دختری است که  آزادی فراوانی داشته اما هیچگاه سوء استفاده ای از آزادی اش نمی‌کند.

بازیگر سریال کیمیا در ادامه این گفتگو اشاره می کند پدرش همواره به این نکته تاکید داشته است که دختری تربیت کرده که همواره او را سربلند خواهد کرد.

در ادامه این گفتگو نگار حسینی ، مجری و گفتگو کننده از طهماسبی سئوالی با این مضمون می پرسد : “هیچ گاه احساس نکردی پوست موزی دیگران زیر پایت می گذارند و ممکن است حتی زمین بخوری و زانوهایت زخمی شده و سرخوردی و چه چیز حین این سرخوردن تورا نگاه داشت؟!”

طهماسبی در پاسخ به این سئوال اشاره می کند وقتی پدرم مسئولیت مرا به عهده خودم گذاشت و گفت درست انتخاب کن و درست زندگی کن ،در واقع مسئولیت خودم گردن خودم بود. من خیلی آدم محتاطی شدم باورتان نمی شود من خیلی از نقش ها را به خاطر اینکه مقنعه سر م می کردم از دست دادم . احساس می کردم که با مقنعه از خودم بیشتر محافظت می کنم و به طرف مقابلم حد و مرزش را می فهماندم  و در خیلی موارد کنار گذاشته شدم.

در ادامه این گفتگو مجری سئوال می کند که ممکن است افرادی تو را برای معاشرت های کوتاه انتخاب کنند ولی برای تو نقش های بلند در نظر بگیرند.

طهماسبی در پاسخ به این سئوال می گوید : پیش می آید. به این فیلمساز گفتم من حاضرم به عنوان هنرور از جلوی دوربین رد شوم ولی در واقع بهای گزافی ندهم بابت نقش اول اثری را بازی کنم.

این کارگردان در پاسخ به طهماسبی می گوید : تو در سینما هیچ چیزی نمی شوی.

بازیگر سریال برادر در ادامه اشاره می‌کند شاید از نظر آن فیلمساز من چیزی نشدم ولی از نظر  خودم همه چیز شدم .خیلی هدف من این نبود که آدم مشهوری شوم. چون اگر قرار بود بدین صورت فکر کنم روش و شیوه زندگی‌ام را به صورت دیگری انتخاب می کردم . شیوه ای که من انتخاب کردم در نهایت به آن شهرت ختم نمی شود. باورم نمی شد که من کاری را بازی کردم که پشت سر من دختری به عنوان هنرور (سیاهی لشگر)  می‌نشست و بعدا در یکی از مجموعه ها نقش یک بازی می کرد. عیبی ندارد همه آدم های پیشرفت می‌کنند اما این مسئله برای من سنگین تمام شد.

منبع: البرز زبان

دیدگاهتان را بنویسید

 1. ناشناس گفت:

  به نام خدا
  باسلام خدا می گوید:«امروز آن هاشمارا مسخره می کنند وفردا شما آن ها را». فان حزب الله هم الغالبون.

 2. زهرا گفت:

  افرین بر تو

 3. محمد. تبریز گفت:

  احسنت به این بانوی فهیم

 4. م. تبریز گفت:

  احسنت به این بانوی فهیم

 5. سعید گفت:

  اصلا سینما چیه که ادم بخواد توی این سینمام چیزی هم بشه.خواهرم تو با حفظ ارزشهات همه چی هستی وداری

  • دهقان گفت:

   حفظ ارزشها بهترین نماد شخصیت دینی و معرفتی است و این بر افراشته ماندن بیرق اسلام است خدایا چنین شیر زنان که اتکا و توکل بر خدا دارند با عزت و عاقبت به خیر باشند

 6. علی گفت:

  خواهرم کسی که باخدا معامله میکند هرگز پشیمان نمی شود .خواهرم اکرزن ارزش خودرا بشناسد بطرف خودنمایی نمی رود .مثل شماها تاج افتخار اسلام هستید .وآنهایی که خودرا نمایان ساخته اند به خاطر رسیدن به پوچی فردا پشیمان خواهندشد.که دیگر دیر خواهدشد .بدانید شهدا رفته اند تا چادر فاطمه زهرا(س)بماند این چادر امانت خوب محافظت کنید تا لبخندمهدی (عج )شامل حالتان شود .انشاالله

 7. ستاره گفت:

  موفق باشی سوگل خانم

 8. مبینا گفت:

  همیشه از چنین زنانی خوشم می اومد…زنی که به پای اعتقادات دینی اش می ایستد واقعا قابل تحسین است..امیدوارم پیش خدا سربلند باشه

 9. vhldk tv گفت:

  جای آزاده نامداری خالی

 10. هادی گفت:

  انتخاب کردی که چه باشی … این پیروزی بزرگ برای هر آدمی است … میگیم که بدونی به تو افتخار می کنیم برای اینکه اندیشه ات ربشه ات شده است …

 11. سهراب گفت:

  فوق العاده خوب

 12. زینب گفت:

  به نظرم انسان اصلا بیحجاب باشه چه اتفاقی مافتد که ال فقط گناه مکند

 13. عیسی گفت:

  خوشحالم از وجود چنین بازیگرانی در سینمای کشورمون

 14. ناشناس گفت:

  فکر نمیکردم بازیگر با حجابی وجود داشته باشه همهشون باید بدونن که

  تو باعث سربلندی سینمای ما هستی سوگل جان بهت افتخار میکنم

 15. ناشناس گفت:

  من هم مثل شما فکر میکنم سوگل عزیزم امیدوارم همیشه وهمه جا بتونی اعتقاداتت رو حفظ کنی

 16. ناشناس گفت:

  من هم مثل شما فکر میکنم سوگل عزیزم امیدوارم همیشه وهمه جا بتونی اعتقاداتت رو حفظ کنی

 17. ناشناس گفت:

  الگوی بقیه بازیگرا باش
  افتخار ما هستی