ترویج بد حجابی حربه از سوی دشمن/ رسانه ها نقاط مشترک مسلمین را گسترش دهند

۱۷ مرداد ۱۳۹۷
دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان گلستان گفت: از آنجا که دشمن حربه خود را رسانه قرار داده باید رسانه ها با دشمن مقابله کرده و نقاط اشتراک بین مسلمین را ترویج و گسترش دهند.

به گزارش باحجاب ، حجت الاسلام و المسلمین نورعلی دیلم، دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان گلستان و معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با حضور در غرفه خبرگزاری شبستان در نمایشگاه مطبوعات استان با تبریک روز خبرنگار به خبرنگار شبستان گفت: اهداف کلی خبرنگارها تزریق فرهنگ وحدت و زندگی مسالمت آمیز و رسیدن به آرمان های پیامبر که تشکیل امت واحده اسلامی است و مسلمانان در صلح و صفا باشند.

وی افزود: از آنجا که دشمن حربه خود را رسانه قرار داده باید رسانه ها با دشمن مقابله کرده و نقاط اشتراک بین مسلمین را ترویج و گسترش دهند.

حجت الاسلام دیلم تصریح کرد: موضوع عفاف و حجاب و پاکدامنی نشات گرفته از فرهنگ اصیل ایرانی و دستورات دین مبین اسلام است که در طول تاریخ فراز و نشیب های بسیار زیادی داشته است.

وی با اشاره به اینکه همیشه یکی از حربه های دشمن مقابله با مسلمین ترویج بد حجابی در جامعه بوده است، گفت: نگاه ما در بنیاد عفاف و حجاب استان اجرای برنامه ها با رویکرد علمی، اجتماعی و آشنایی با موضوع عفاف و حجاب است که در هفته عفاف و حجاب امسال شاهد همایش ها و برنامه ها علمی در سطح استان بودیم که همه اعضای مردمی و دولتی بنیاد عفاف و حجاب برنامه های بسیار خوبی را برگزار کردند.

معاون فرهنگی و امور روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور با اشاره به برنامه های مرکز نیز افزود: گسترش وحدت و زندگی مسالمت آمیز بین مسلمانان از مجموعه برنامه های مرکز است.

وی، برگزاری همایش های علمی بصیرتی،  اردوهای زیارتی و سیاحتی و توجه به نخبگان و تربیت مبلغان تقریب مذاهب و برگزاری محافل قرآنی را از مهمترین اقدامات مرکز برشمرد و اظهارداشت: جا دارد از ارتباط موثر و خوب کانون های فرهنگی هنری مساجد استان و کانون های شهرستان و همچنین سازمان تبلیغات اسلامی بخاطر اجرای برنامه های موثر تشکر و قدردانی داشته باشیم.

منبع: شبستان

دیدگاهتان را بنویسید