سومین همایش “دینزاو” در جهت اقدامات فرهنگی دشمن برگزار می شود!

۲۴ مرداد ۱۳۹۷
ثبت­ نام سومین همایش تخصصی دشمن­ شناسی «دین­زاو» با هدف مقابله با تهدیدات اعتقادی دشمنان در فرهنگ­سرای اندیشه آغاز شد.

 به گزارش باحجاب،

محمدمیثم میثمی، مدیر فرهنگی هنری منطقه هفت گفت: همایش تخصصی «دین­زاو» با هدف مقابله با تهدیدات اعتقادی دشمنان و ضرورت آشنایی با آخرین تحولات صورت گرفته و همچنین لزوم تجهیز، تقویت دیدگاه­های فعالان، مسئولان فرهنگی کشور و قشر تحصیل کرده در حوزه­ جنگ نرم طی روزهای هفتم تا نهم شهریورماه در قالب نشست‌های تخصصی برگزار می ­شود.

میثمـی با اشـاره به حضور اساتید و کارشناسان صاحب ­نام در ایـن برنامه توضیح داد: این همایش با محوریت دشمن­ شناسی رسانه­ ای و با موضوعاتی همچون: نقش اینفلوئنسرها و سلبریتی ­ها در مهندسی افکار عمومی، دشمن­ شناسی از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی، استراتژی رسانه ­ای صهیونیسم و نقش مارانوها، مهندسی افکار عمومی به روش اقناع و تبلیغ، رصد و بررسی فعالیت­ های رسانه­ای منافقین، تکنیک ­های عملیات روانی در حوزه­  رسانه و خبر، تکنیک­های هک و جاسوسی تلفن همراه، الیگارشی رسان ه­ای زرسالاران صهیون، فرایندشناسی موج ­های فضای مجازی، رسانه و تمدن نوین اسلامی ایرانی، گرافیک رسانه ­ای و کاریکاتور، پروپاگاندا و خلع سلاح فکری، برساخت­ گرایی رسانه­ای، رسانه و امنیت اجتماعی، رسانه و سبک زندگی برگزار خواهد شد.

رییس فرهنگ­سرای اندیشه درباره نحوه و مهلت ثبت ­نام گفت: علاقه­مندان به شرکت در همایش می­توانند حداکثر تا تاریخ ۳۰ مردادماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی  www.pdsemat.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت­نام اولیه اقدام نمایند؛ همچنین علاقمندان می­توانند جهت ثبت­نام حضوری به فرهنگ­سرای اندیشه به آدرس خیابان شریعتی، نرسیده به پل سیدخندان، بوستان اندیشه مراجعه نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه همایش به شماره ۸۸۵۰۵۵۱۳-۰۲۱تماس حاصل فرمایند.

دبیر ادوار پیشین همایش دین­زاو تاکید کرد با توجه به تخصصی بودن موضوعات مطروحه، همچون همایش­های گذشته از بین تمامی ثبت­نام کنندگان گزینش به عمل آمده و افراد پذیرفته ­شده جواز حضور در همایش را به دست خواهند آورد. بدیهی است با توجه به محدودیت ظرفیت سالن، اولویت و ملاک صدور کارت ورود، بر اساس تاریخ ثبت­ نام خواهد بود.

شایان ذکر است دوره­ های پیشین این همایش با موضوعات شیطان­ گرایی، مسیحیت صهیونیستی، عرفان حلقه، بهائیت، عرفان­های نوظهور، نقد کتاب و فیلم راز، نمادشناسی  و ریشه­ی دشمنی با تشیع در تاریخ، با حضور دانشجویانی از  ۱۷ استان و ۵۵ دانشگاه­ از سراسر کشور طی سال­های ۹۱ و ۹۲ برگزار گردید.

این برنامه به همت فرهنگ­سرای اندیشه و با مشارکت اتحادیه انجمن­های اسلامی دانش­آموزان، حوزه هنری و خبرگزاری فارس برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید