مردان غربی چشم چران نیستند!!!

بعد از کشف حجاب، وضعیت جامعه طوری شد که مردها روزی چندین نوع زن می‌دیدند و با همسر خودشان مقایسه می‌کردند؛ در نتیجه مطالبه‌شان افزایش پیدا کرد، ولی همسرشان همان همسر دیروزی و امکاناتشان همان امکانات سابق بود لذا ...
29 آذر 1397

خانم ریاحی در همسایگی ما زندگی می کند ودر طول سال چندین بار برای دیدن فرزندانش به خارج از کشور می رود و هر بار نیز بعد از بازگشت مهمانی ترتیب می دهد و برای فروش اجناس به قول خودش از آب گذشته خود به همسایه های مجتمع با آب و تاب از محسنات و زیبایی های کشور مذکور می گوید. اما این بار با شنیدن خبری مبنی بر کشف حجاب چند خانم در خیابان انقلاب با اعتراض و شکایت از قانون حجاب به تعریف و تمجید ازوضعیت زنان در کشور های اروپایی کرد و به قول خودش” چیه این زن ها این جا مجبورن به خاطر مردها خودشون رو بپوشونن اصلا مردهای ایرانی به خاطر همین حجابه اینقدر چشم چرونن مردهای اروپایی اصلا چشم چرون نیستن و بهت نگاه نمی کنن نگاهشون اصلا جنسی نیست راحت هر لباسی که دلت میخواد میپوشی…”

 

صحبت های این بار خانوم ریاحی من را به فکر واداشت. در دلم حرفش را تصدیق می کردم با این که هیچ گاه به مسافرت خارج از کشور نرفته بودم به نظرم می آمد در اروپا در سطح شهر زنان بدون نگاه جنسی از طرف مردان آسوده تردد می کنن. اما اخبارهای که حتی از سایت های رسمی کشورهای اروپایی شنیده بودم مبنی بر” بالا رفتن آمار تصادفات در تابستان به دلیل استفاده از لباس های نامناسب” بالا رفتن آمار تجاوزات جنسی با وجود آزاد بودن رابطه جنسی” خبر تجاوزات پزشک معلم و حتی مربی ژیمناستیک و… و حتی خبر جنبش “می تو” که هر روز بر تعداد زنانی_ که با بیان تجاوز جنسی به آن ها با گذاشتن هشتک می تو در صفحه خود_ افزوده می شود با سخنان خانم ریاحی و امثال ایشان در تعارض بود.

 

با این مقدمه این سوال در ذهن من نقش بست که آیا مردان غربی به دلیل آزادی در پوشش، به زنان نگاه جنسی ندارند و در صورت درست بودن این فرضیه این مسئله خوب و نشان از متمدن و مترقی بودن تفکر غربی دارد و آیا در ایران حجاب باعث جنسی شدن نکاه ها به زن بر اساس قانون” حریص شدن انسان نسبت به هر چه منع می شود”می شود؟ برای یافتن پاسخ این سوالات شمارا به خواندن این مقاله دعوت می کنیم.

 

 

هر چه جامعه باحجاب تر، عطش جنسی بیشتر

 

بر اساس حدیث منسوب به پیامبر(ص) “انّ بنی آدم لحریص علی ما منع” انسان نسبت به هر چه منع شود به آن حریص می شود. پس در جوامع غربی به دلیل آزادی در پوشش، ولع مردان به تدریج از بین رفت و مردان به این نوع از پوشش زنان عادت کرده و زنان نیز می توانند با پوشش دلخواه در سطح شهر تردد کنند.

 

 

بررسی فرضیه

در ابتدا باید بیان داشت که این روایت در متون اهل سنت آمده و در متون معتبر شیعه مورد استفاده قرار نگرفته ودر حقیقت از نظر فقه شیعه روایتی مرسل است(این حدیث تنها در کتاب میزان الحکمه آقای ری شهری آمده)

 

صرف نظر از بحث روایی این مطلب آیا می توان آن را به صورت یک قانون کلی بخصوص مواردی که طبع انسان با آن ناسازگار است مطرح نمود؟ مثلا این که در احکام شرعی خوردن مانند مدفوع و خون و… حرام و ممنوع شمرده شده سبب حریص شدن و ترغیب انسان به این عمل می شود؟

 

یا اگر این روایت را درست بدانیم این باعث می شود که به دلیل جلوگیری از حرص و ولع انسان در هر چیزی مخالف نباید قانو نگذاری شود؟ یعنی با توجه به این که برخی از رانندگان ممکن است با رسیدن به چراغ قرمز برای نشان دادن خود از آن عبور می کنند نباید قانونی برای گذشتن از چراغ قرمز وضع نمود که مبادا سبب تحریک و ترغیب عده ای از چراغ قرمز نشد؟اگر اینطور باشد که نباید هیچ قانونی وضع شود؟

 

 

نظر طرفداران آزادی جنسی

عده ای دیگر مانند راسل که طرفدار آزادی جنسی هستند ممکن است بگوید شما درست می گوید این قاعده در همه جا مصداق ندارد بجز مسائل جنسی. یعنی در مسایل جنسی محدودیت سبب طغیان می شود و باید محدودیت ها برداشته شوند. اما طرفداران این نظریه باید به این سوال پاسخ ده که آیا به دلیل ممنوع بودن تجاوز به عنف توسط قانونگذار و ایجاد تحریک نسبت به این ممنوعیت باید این قانون لغو شود؟ چون سبب ترغیب بیشتر عده ای نسبت به این جرم می شود؟؟؟؟

 

 

نظر دین

در ادبیات دینی در تحلیل این قضیه می توان گفت که خداوند میل و غریزه ای را در وجود انسان نهاد به نام غریزه جنسی که انسان را به سمت جنس مخالف برای تدوام نسل سوق می دهدو به این عمل تحریک میکنداین نیاز جنسی باید در حدی باشد که از یک طرف فرد را به زندگی زناشویی تشویق کند و از طرف دیگر آنقدر افسارگسیخته نشود که دیگر در خدمت عقل نباشدو هرگاه عقل کنیز مطبخ شهوت شد دست آویز و زمینه بسیار مناسبی در دستان شیطان این دشمن قسم خورده برای کشاندن انسان در ورطه رابطه جنسی و نابودی انسان است. بنابراین در امور جنسی آنچه انسان را به سمت آن سوق میدهد غریزه جنسی است که توسط شیطان به تسخیر درآمده نه تنها ممنوعیت خارجی.

 

 

 

 

پایین آمدن رضایت مندی جنسی

 

در مباحث اقتصادی، امنیتی و جنسی خط فرضی داریم به نام “آستانه رضایت مندی و آستانه امنیت” معادله احساس رضایت مندی از زندگی مساوی است با یک خط کسری که صورت آن امکانات و مخرجش توقعات و انتظارات است؛ اگر امکانات بیش از توقعات باشد، رضایت مندی از زندگی بالا می‌آید، ولی اگر امکانات را زیادتر کنیم و از طرفی توقعات بیشتر از امکانات رشد کرد، احساس رضایت مندی از زندگی کم می‌شود. در بحث رضایتمندی جنسی نیز به همین منوال است؛ زمانی که امکانات و انتظارات جنسی فرد به حد تعادل برسد، رضایت مندی جنسی حاصل می‌شود، اما اگر سطح توقعات جنسی را بالا آوردید و امکانات ثابت ماند یا به همان اندازه رشد نکرد، رضایت مندی جنسی کم می‌شود.( مصاحبه حجت الاسلام زیبایی نژاد_ سایت مهر خانه)

 

 

 

تغییر ذائقه مردان

 

اگر مردها قبل از زمان کشف حجاب در خیابان یک سری خانم با روبنده می‌دیدند و تحریک جنسی این افراد برای آن ها کم بود. قدرت مقایسه این خانم‌ها با همسر خود را نیز نداشتند، بعد از کشف حجاب، وضعیت جامعه طوری شد که مردها روزی چندین نوع زن می‌دیدند و با همسر خودشان مقایسه می‌کردند؛ در نتیجه مطالبه‌شان افزایش پیدا کرد، ولی همسرشان همان همسر دیروزی و امکاناتشان همان امکانات سابق بود لذا احساس رضایت از زندگی جنسی کم شد. به تعبیر دیگر هر چه فضای جامعه بازتر شود، آستانهرضایت مندی جنسی بالاتر می‌آید و فرد بایستی انرژی بیشتری صرف کند تا به رضایت مندی جنسی برسد.

 

 

چند پیامد بالا رفتن سطح تحریک پذیری

 

 

 

۱ ـ بالارفتن میل به تنوع طلبی در مردان

 

بدیهی است با افزایش جلوه گری های زنان در عرصه جامعه و عادی شدن زیبایی های آنان برای جنس مخالف، علاوه بر اینکه سطح تحریک پذیری مرد نسبت به زن بالا می رود، مرد دچار تنوع طلبی در ارتباط با زنان می شوند وآنچه در این فرایند اتفاق می افتد از بین رفتن حساسیت نسبت به همسر از یک سو و شعله‌ور شدن آتش تنوع‌طلبی روانی از سوی دیگر است. امروزه انواع آرایش ها و جراحی های زیبایی سبب شده است که سلیقه برخی مردان نیز در زیبایی شناختی به شدت تغییر کند و به دنبال زنانی با چهره ها و آرایش های نامتعارف و غیر عادی می روند و این سبب می شود که تنوع طلبی در آن ها به طغیان برسد.

 

۲_ تمایل به ازدواج باهم جنس و حیوان  

 

با بالا گرفتن تنوع طلبی مردان در جامعه بعد از اندک زمانی، انواع زنان نیز پاسخگوی غریزه طغیان کرده آن ها نخواهند بود، در این زمان است که  گرایش به ارضای غریزه جنسی از راه های انحرافی بیشتر می شود که از آن جمله ازدواج با همجنس و حیوانات است.

 

۳_ بیشتر شدن دردسر زنان 

 

وقتی بی حجابی در جامعه آزاد شود، شاید در ظاهر اینطور به نظر برسد که زنان از زحمت با حجاب بودن آزاد می شوند و زندگی راحت تری خواهند داشت، اما واقعیت تجربه شده در جوامع آزاد نشان می دهد نه تنها زنان آزاد نشده اند بلکه زحمت و رنج آن ها برای حفظ امنیت و آرامش، بسیار بیشتر شده است و هزینه های مادی و معنوی بیشتری برای رسیدن به آرامش می پردازند.

 

از طرفی زنانی که ازدواج کرده اند از آنجا که چندان برای مردهایشان منحصر به فرد نیستند از نظر عاطفی و احساسی لطمه خورده، روابط زناشویی آن ها که پایه ای محکم برای زندگی مشترک است، به شدت سست می شود. به طور کلی زنان جنبه معشوق و محبوب بودن را از دست خواهند داد. در واقع کسی که بیش از همه در این آزاد شدن متضرر خواهد شد، او زن است. بنابراین واضح است که با آزاد شدن بی حجابی نه تنها دردسرهای زنان کم نمی شود بلکه بر مشکلات، معضلات و حقوق از دست رفته ی آنان افزوده خواهد شد.

 

 

سوال های مهم؟؟؟

 

حال سؤال این است که آیا واقعاً جاذبه های زن در غرب عادی شده است و مردان غربی با دیدن زیبایی های یک زن تحت تأثیر قرار نمی گیرند؟ در این صورت چرا آمار تجاوز در غرب بالاست ؟ آیا منطقی نیست که با توجه به عادی شدن زن برای مرد در کشورهای غربی، توقع داشته باشیم که آمار تجاوز نزدیک به صفر باشد؟ آیا منطقی نیست که توقع داشته باشیم در جوامعی که روابط و پوشش زن و مرد آزاد است، در سایه آرامش انسان ها، بنیان خانواده ها محکم تر باشد؟ آیا در این شرایط به راه افتادن جنبش های مانند “می تو” کمی غیر عادی به نظر نمی رسد؟ بالا رفتن آمار تصادفات تابستانی را چطور می شود توجیه کرد؟ برای تمایل دختران جوان غربی برای ازدواج رسمی و پایان دادن روابط دوستانه و ازدواج سفید چه توجیهی می توان آورد؟

 

 

مردان غربی نیز چشم چران هستند!!!

 

بنابر این آن چه امروزه در غرب شاهدش هستیم نه سیر شدن مردان از زنان و چشم چرانی نکردن آن ها، که بالارفتن نقطه تحریک پذیری در آن ها است؛ یعنی جامعه دیگر از چهره عادی زن تحریک نمی‌شود و باید زن برهنه ببیند، حتی به یک جایی می‌رسد که از برهنگی زن هم تحریک نمی‌شود، لذا راه‌های متنوع در رابطه جنسی را امتحان می‌کند؛ رابطه خشن، رابطه با حیوانات، رابطه با اشیاء، رابطه با عروسک‌های بزرگ باز هم برایش مهیج نیست و می‌رود سراغ همجنس‌گرایی و درنهایت انواع روابط نا متعارف سیری نا پذیر که منجر به بیماری های جبران ناپذیری می شود پس بهتر است نگاهی هم به زیر پوست جوامع غربی نیز داشته باشیم و ظاهر شیک و آراسته و آزاد غرب ـ با اذعان خود مراکز غربی بر افول انسانیت ـ ما را فریب ندهد.

 

 

تحریریه سایت با حجاب _ زینب نیک بخت

دیدگاهتان را بنویسید

 1. النا گفت:

  این خانم ریاحی شما راست میگه من با بلوز شلوار میرم اروپا کسی هم بهم کار نداره اونجا اگه تیپت افتضاح باشه بهت گیر میدن و نگاهت میکنن

 2. احمدوند گفت:

  این کلیپهای غربی رو ببینید خودشونم منتشر می کنن نه من مسلمون اونجا هم زنها از نگاه مردها در امان نیستند بابا میل جنسی ذاتیه مرده مگه عادی میشه

 3. سپید گفت:

  راست میگه دیگه زنها اونجا راحترن از تو فیلم هاشونم معلومه

 4. ناشناس گفت:

  خدا رو شکر که ما اسلام رو داریم.

 5. دلسوز گفت:

  من نیم بیشتر عمر خود را در کشورهای غربی سپری کرده ام ودر ایران خودمان هم مدتها کار وزندگی کرده ام تما تذکرات قران وافراد دلسوز به حال اجتماع را درست می دانم علت اصلی مشکل ما انسانها در افراطی بودن و هر چیز را مطلق کردن است مشکلات انسانها در غرب ودر شرق را از افراطی گری می دانم در غرب افراطی گری در عریان بودن ودر کشور خودمان در افراطی گری در الزام به پوشش که هردو باعث از تعادل خارج شدن جامعه شده است و هر کدام معضلات مخصوص به خود را پدید اورده
  در غرب روابط بی حد وحساب جنسی جامعه را نابود کرده ودر کشور ما محودیت های بی حساب و کتاب مردم تبدیل به جماعتی عقده ای و ضد اجتماع کرده از ان دختر عقده ای که روسری از سر برمی داره و ان دختری که پوشش های افراطی و رفتار اجتماعی زشتی برای جلب توجه از خودش بروز می دهد همه دلیل بر خروج از اعتدال هست البته مشکل ما در ایران فقط حجاب نیست مشکل خیلی اساسی تر ما با ضدیت با تمامی اصول عقلانی و انسانی قران نیز هست که جامعه را به عده ای انسان از خدا بی خبر تبدیل کرده که خودما تحمل یکدیگر را نیز از دست داد ه ایم.